Benago zvládlo i druhý zápas. Krokodýl byl blízko prodloužení

Ani bojovnost nestačila.  I druhé utkání zvládlo favorizované Benago
Ani bojovnost nestačila. I druhé utkání zvládlo favorizované Benago

FC Rádio Krokodýl Brno – FC Benago Zruč n. S. 2:3 (1:2)
Branky: 3. Tomáš Mica ( Michal Mareš ml. ), 24. Jan Havel ( Tomáš Veselovský ) – 12. Marcel Rodek ( Dos Reis Soares Marcelo ), 19. Diego Valente Fogaca ( Veiga Neto ), 25. Michal Belej ( Veiga Neto )

Hodnocení trenéra:

„Hrál se podobný zápas tomu prvnímu. V první půli mělo tentokrát Benago více šancí. Nebyli jsme v obraně tolik důrazní, ale podržel nás brankář Kubíček. V utkání jsme však vedli a je škoda, že jsme dostali dva góly ze standardní situace,“ zhodnotil první poločas trenér Rádia Krokodýl Brno Marek Kopecký.

Ve druhé půli krokodýli vyrovnali na 2:2. „Druhý poločas jsme se snažili hrát aktivněji, ke konci jsme soupeře i napadali, vyrovnali jsme, ale pak jsme dostali rychlý třetí gól. Benago se snažilo držet balon, ale my jsme zvýšili aktivitu a presovali jsme je,“ řekl trenér domácích a okomentoval hru bez brankáře: „V power play jsme toho moc neměli, ale i tak jsme si vypracovali dvě šance na vyrovnání. Hlavně vteřinu před koncem. Škoda, že Veselovského teč jen těsně prolétla kolem zadní tyče.“

Remíza byla blízko. „Mohli jsme uhrát bod, ale nestalo se. Benago se mi dnes zdálo klidnější a vědělo, pro co si přijelo. Nebylo to tak vyhrocené jako v prvním utkání,“ dodal Kopecký.